Biz Kimiz ?

Adanaweb ve Grafik Tasarım kurulduğu yıldan bu yana, hem müşteri memnuniyetine , hemde kalite standartları içerisinde tasarımlar yapmaya özen göstermektedir.

AdanaWeb Tasarım EkibiHerşeyin en iyisi sizler için :)

Sadece sizler için tasarlıyor, sizler için programlıyoruz.

Uzun yıllar web ve grafik tasarım konusunda kendimizi geliştirdik. Adana'da geniş vizyon tasarım ekibi kurma yolund azimle ilerledik. Sizler için en iyi Web tasarım, Grafik tasarım, Logo, Kurumsal kimlik, Antetli kağıt, kartvizit ve açık hava reklamlarında en iyisini yapmaya gayret gösterdik.

Neden Biz ?Geniş vizyon, mükemmel tasarım.

Önce sizi anlarız, daha sonra ne tür tasarımlardan hoşlandığınızı, çünkü ürün satmaz ambalajı satar mantığı görsel medyada gerçekten olağan bir durumdur.

Verilen işi kendi bünyemize aldığımız anda itibaren, kendi işimiz gibi önemsemekteyiz. Biz herzaman insanların güvenini kazanmanın, herşeyin önünde olduğun bilincindeyiz.

Team Member

Cem Yaşam AKA (Life)Art Director & Web Developers

11 Yıldır Grafik Tasarım sektörünün içinde, bir çok firmaya hizmet vermiş biri cem, 8 yıldır web tasarım işi ile uğraşıyor. Bunun yanı sıra 3D Modelleme yapıyor. Gitar çalmayı, ve minik teknesiyle tura çıkmak en büyük hobisi :) İşini severek yapar cem, mizahi yönüyle çokta sevdirir kendini çevresine. Ee bundan sonrası tasarımlarında.

  • Facebook
  • Twitter
  • Skype
Team Member

Ersin AYDIN ( EsPriTüeL )Art Director & Web Developers

10 Yıldır Grafik sektörünün içinde olan Ersin, kendi alanında bir çok iyi işlere imza atmış, kendini geliştirmiş biri. 6 yıldır web tasarım işleri ile uğraşıyor. Bir dönem animasyon tasarımları yaptıktan sonra ara vermiş , En büyük hobisi karikatür çizmek ve mizah dergileri. Bunun yanında zıpkınla dalma ve uçmada var , tabi uçakla :)

  • Facebook
  • Twitter
  • Skype

Design By Adanaweb .org